Інноваційники у Керівному Комітеті / Management Committee Members, COST Action «Women on the Move»

Відмінним здобутком професора Ігоря Лимана є набуття членства у Керівному Комітеті / Management Committee Members, COST Action «Women on the Move»!

У цьому проєкті Ігор Лиман вже майже два роки, але до останнього часу таке членство в Management Committee було неможливе з простої причини: Україна не була повноправним членом Асоціації COST

15 ж березня цього року наша країна подала офіційну заявку на вступ до Асоціації фінансування інноваційних і дослідницьких мереж COST, а вже 30 березня, як було повідомлено на сайті МОН, «на запрошення Президента COST професора Алейна Береца, заступник Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексій Шкуратов і генеральний директор директорату науки та інновацій МОН Ігор Таранов взяли участь у 213-му Засіданні Комітету представників високого рівня COST, пунктом 8 порядку денного якого було визначено розгляд заявки України. За результатами голосування Україна стала 39 повноправним членом COST»!

Невдовзі керівник експертної групи з питань розвитку інновацій директорату науки та інновацій МОН була призначена національним координатором COST. Цю новину повідомило у середині червня керівництво проєкту «Women on the Move», і професор Ігор Лиман разом із координатором цього проєкту звернулися до неї щодо членства в Management Committee COST Action «Women on the Move» від України. Потім питання розглядалось вже в рамках самого Management Committee. І от, нарешті, маємо результат.

Дяка за довіру, шановні колежанки і колеги з COST Action «Women on the Move»!

#Інноваційний_Університет #Інноваційні_здобутки

#працюємо_заради_Перемоги

#Stoprussia #stopwar #standwithUkraine

#We_will_win_the_aggressor_russia