Оголошені конкурси та гранти з терміном подання заявок у червні 2020 року

1. Конкурс наукових і науково-технічних проєктів «Наука для безпеки людини та суспільства» Національного фонду досліджень України 

Мета конкурсу – фінансування найкращих наукових проєктів, спрямованих на вирішення актуальних проблем безпеки людини та суспільства в Україні.

Тематика конкурсу – конкурс колективних проєктів за напрямами досліджень, пов’язаних із біобезпекою, біомедициною, екологією, кібернетичною та інформаційною безпекою, із відповіддю на економічні, соціальні, гуманітарні виклики в умовах природних та техногенних надзвичайних ситуацій, а також з подоланням медико-біологічних, економічних, соціальних, психологічних, гуманітарних і культурних наслідків пандемії COVID-19.

Конкурсний відбір здійснюється відповідно до Порядку конкурсного відбору та фінансування Національним фондом досліджень України проєктів із виконання наукових досліджень і розробок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 року № 1170.

Види проєктів за термінами виконання: 1) проєкти з терміном виконання в 2020 р.; 2) проєкти з терміном виконання в 2020–2021 рр.

Загальний обсяг фінансування конкурсу в 2020 р. становить 100 млн. грн.

Максимальна загальна сума фінансування одного проєкту: – із терміном виконання в 2020 році – 5 млн. грн.; – із терміном виконання в 2020-2021 рр. – 10 млн. грн.

Дедлайн: 15.06.2020

Деталі: nrfu.org.ua

2. Конкурс проектів на підвищення стійкості місцевих громад до небезпечних викликів

Конкурс спрямований на підвищення стійкості місцевих громад до стихійних лих та інших небезпечних викликів (в т.ч. COVID-19) зі збільшенням можливостей адаптації до їх наслідків. 

Розмір: до 30 тис. грн.

Дедлайн – 30 червня 2020 року.

Форма заявки за посиланням:  https://forms.gle/Br5RHiry3fZPYW9t6

3. Конкурс для ЕкоАктивних громадян: «Історія екорозвитку моєї громади»

«Активна Громада» та екозахисна ініціатива Ecofriendly Ukraine запрошують долучатися до конкурсу коротких розповідей про власні успіхи в сприянні екорозвитку міст та громад.

Матеріали можна подати в одному із форматів на вибір учасників: 

  • есе ( PDF-документ, до 3 сторінок, 14 шрифтом Times New Roman); 
  • відео ролик (2-3 хвилини).

Дедлайн: 10 червня 2020 р.

Деталі: inrespublica.org.ua