Підписання меморандуму між ВГ «Гельветика» та ГО «Інноваційний університет»

Під час науково-видавничої експедиції «Лівий берег» у Києві відбулось урочисте підписання меморандуму між засновником ВГ «Гельветика» Олегом Головко та Олесею Ващук, головою ГО «Інноваційний університет».

Після підписання меморандуму було обговорено спільний науковий проєкт – видання колективної монографії, яка буде присвячена рекомендаціям щодо дистанційної організації навчання з урахуванням досвіду країн ЄС. Зазначене видання заплановано здійснити у грудні. Наразі активно розпочинаємо підготовку до реалізації цього проєкту.

Проєкт «Інноваційний університет і лідерство» реалізований за підтримки Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща, Міністерства освіти і науки України, Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань. Він триває з 2014 року й дотепер. Ініціатором та ідейним натхненником проєкту є Тарас Фініков – президент Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» (https://inun.org.ua/).

Вдячні першому заступнику директора Дмитру Кулібабі за чудову організацію зустрічі у VCENTRI HUB (Центр комунікації та інформації).