Презентація 5-го збірника проєкту «Інноваційний університет та лідерство»

У творчій і теплій атмосфері 22 грудня 2021 р. відбулася презентація 5-го збірника проєкту «Інноваційний університет та лідерство» офлайн і на комунікаційній платформі Zoom!

Президент МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», професор Варшавського університету Тарас Фініков цікаво й системно висвітлив видавничу діяльність україно-польського освітнього проєкту «Інноваційний університет і лідерство» протягом 2015-2021 рр. Науковець слушно зазначив, що успішно видано п’ять збірок статей учасників проєкту, які узагальнюють найкращий досвід реалізації мікропроєктів!

Голова ВГО «Інноваційний університет» Олеся Ващук звернулася до учасників зібрання зі словами підтримки у науковій діяльності, спрямованій на удосконалення якості вищої освіти в Україні!

Сюрпризом і родзинкою зустрічі стала презентація учасником ВГО «ІУ» Іваном Канівцем свого першого пригодницького історичного роману, захоплюючі події якого розгортаються в історичному періоді 1914-1920 рр.!

Урочистим було вручення Тарасом Фініковим авторських примірників учасникам зустрічі. У свою чергу, присутні на зібранні висловили Новорічні і Різдвяні побажання освітнього розвитку, щастя, міцного здоров’я, творчої наснаги у дружньому колі інноваційної спільноти!

#Інноваційний_Університет #Видавнича_діяльність