ВГО “Інноваційний університет” розпочала рух з визнання геноциду росії проти України. Визнання геноцидом дій росії проти України — це рух, який констатує, що дії росії з 24.02.2022 р. є актом геноциду українського народу, здійсненого путінським режимом.

Завдання:

1. Визнати геноцид росії проти України фізичними та юридичними особами (країнами; політичними, державними, регіональними чи місцевими одиницями в межах певної держави; релігійними, благодійними чи громадськими організаціями та ін.)

2. Засудити геноцид росії проти України фізичними та юридичними особами (країнами; політичними, державними, регіональними чи місцевими одиницями в межах певної держави; релігійними, благодійними чи громадськими організаціями та ін.)

Перший крок: підготовлені і розіслані листи звернення до країн нашого світу з закликом визнати дії росії в Україні геноцидом українського народу та підтримати розслідування злочинів рф й притягнути винних до відповідальності.

Другий крок: підготовлено і розіслано листи звернення до політичних, державних, регіональних та місцевих одиниць в межах певної держави; релігійних, благодійних чи громадських організацій та ін. з закликом визнати дії росії в Україні геноцидом українського народу та підтримати розслідування злочинів рф й притягнути винних до відповідальності.

Третій крок: подано петицію на сайті open Petition та оголошено збір підписів  https://www.openpetition.eu/…/viznanna-genocidu-rosii

Наступні кроки: проведення акцій, маршів та інших заходів.

ВГО “Інноваційний університет” запрошує небайдужих українців долучитися до заходів чи запропонувати свої.

Разом до Перемоги!

#Інноваційний_Університет

#Stoprussia #stopwar #standwithUkraine

#We_will_win_the_aggressor_russia