Запрошуємо долучитися до обстеження Організацій Громадського Суспільства (ОГС) щодо їх внеску у розвиток людського капіталу впродовж всього життя

Запрошуємо долучитися до дослідження, яке проводить Європейський Фонд Освіти (ETF) (www.etf.europa.eu) в шести країнах: Албанія, Йордан, Сербія, Таджикістан, Узбекістан та Україна.

Це обстеження Організацій Громадського Суспільства (ОГС) щодо їх внеску у розвиток людського капіталу впродовж всього життя. Опитування про діяльність Організацій Громадського Суспільства (ОГС) у сфері розвитку навичок, компетенцій та працевлаштування, відповідно ми шукаємо контакти ОГС України готових до співпраці (участі в обстеженні), які працюють у напрямку:

☑️ Розвитку навичок шляхом неформального навчання молоді та дорослих людей;

☑️ Наданні послуг з працевлаштування (створення власної справи), які підтримують зв’язок навчання – зайнятість;

☑️ Підвищенні обізнаності та пропаганди розвитку навичок та працевлаштування(створення власної справи);

☑️ Створенні, використанні та обміні знаннями щодо розвитку навичок та працевлаштування (створення власної справи);

☑️ Адвокації у сфері працевлаштування (створення власної справи) та захисту прав працівників (малих підприємців).

Задача обстеження – дізнатись, як Організація сприяє формуванню навичок, компетенцій, знань та позицій, які сприяють працевлаштування людей, самозайнятості та реалізацію їхнього потенціалу. В опитуванні це називають розвитком людського капіталу (HCD).

Опитування стосується двох основних питань:

1. Яким чином ОГС сприяють успішному розвитку людського капіталу (HCD)?2. Чи змінили ОГС свою діяльність у HCD через пандемію COVID19?

Viber, WhatsApp : +38095 382 1216 або +372 5372 6746