Про організацію

Наші цінності

Особистість — освіта — наука — інноваціїНаша мета

Сприяння розвитку освіти, науки та інновацій.

Напрями діяльності

Діяльність у сфері формальної освіти.

Діяльність у сфері неформальної освіти.

Діяльність у сфері інформальної освіти.

Діяльність у сфері організації та розвитку наукових досліджень.

Громадська організація «Інноваційний університет» є добровільним об’єднанням фізичних осіб, створеним для здійснення та захисту прав і свобод людини та громадянина, задоволення суспільних, зокрема, економічних, соціальних, культурних, освітніх, наукових та інших інтересів своїх членів та/або інших осіб.

Громадську організацію «Інноваційний університет» було створено 16 серпня 2019 р. прогресивними освітянами та науковцями країни для сприяння розвитку, підтримки освітніх й наукових ініціатив в Україні, розвитку партнерства між різними інституціями на основі принципів відкритості, прозорості, законності, професійності та ефективності.

Ідея створення ГО «Інноваційний університет» виникла під час круглого столу 20-21 березня 2019 р., проведеного на базі Сумського національного аграрного університету.

12 грудня 2019 р. відбулися загальні збори ГО «Інноваційний університет», на яких було затверджено концепцію та стратегію розвитку організації.

Членство в ГО «Інноваційний університет» набувається виключно учасниками проєкту «Інноваційний університет та лідерство» шляхом подання заяви про вступ та за рекомендацією двох дійсних членів ГО «Інноваційний університет»