Освіта

2012–2014 – магістр Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, спеціальність – державне управління.

2006–2015 – аспірант Національного університету «Львівська політехніка», спеціальність 05.13.05 – «Комп’ютерні системи та компоненти».

2004–2005 – магістр Інституту комп’ютерних технологій, автоматики і метрології Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю «Комп’ютерні системи і мережі».

2000–2004 – бакалавр Інституту комп’ютерних технологій, автоматики і метрології Національного університету «Львівська політехніка» за напрямом підготовки комп’ютерна інженерія.

Професійна діяльність (за останні 5 років)

2017 – дотепер – доцент кафедри  Електронно-обчислювальних машин Національного університету «Львівська політехніка».

2019 – дотепер – експерт Національного агентства з якості вищої освіти за спеціальностями 123 – Комп’ютерна інженерія, 125 – Кібербезпека, 281 – Публічне управління та адміністрування.

2013 – дотепер – начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Громадська діяльність

Голова Львівського осередку ГО «Інноваційний університет».

Член Асоціації учасників програми БФ Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну».

Голова наглядової ради ВМГО «Національний студентський союз».

Заступник голови виконкому Львівського обласного спортивного товариства студентів.

Сфера наукових та освітніх інтересів

Комп’ютерна інженерія, захист інформації, фізичне виховання та спорт. Освітньо-творчі міжнародні проекти. Якість освіти та академічна доброчесність.

Участь у проєкті «Інноваційний університет і лідерство»

2018–2019 – ІV фаза проєкту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза ІV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа».

Тема проєкту: «Українська наука 2.0: імплементація практик відкритого рецензування та промоція вчених».

Реалізовані грантові проєкти

Проєкт «Антидискримінаційне пенальті» (Міжнародна організація FARE Network, 2020 рік).

Проєкт “Girls Open Data Competiton” (грантодавець – TechSoup Europe, 2019 рік).

Проєкт EVZ-фундації з вивчення досвіду децентралізації в Німеччині «Інвестиції в майбутнє: вивчення досвіду децентралізації в ЄС задля змін на прикладі Німеччини» (Саарланд, Берлін, Німеччина, 2018 рік).

Проєкт Молодіжного департаменту Ради Європи з організації Національного тренінгового курсу Ради Європи з питань освіти в галузі прав людини (2015 рік).

«Моніторинг стану реалізації права на освіту студентами вищих навчальних закладів Донбасу» (2015 рік, Міжнародний фонд «Відродження»).

Стажування

2021 – підвищення кваліфікації «Акредитація освітніх програм третього рівня вищої освіти. Академічна доброчесність».

2018 – проєкт EVZ-фундації з вивчення досвіду децентралізації в Німеччині «Інвестиції в майбутнє: вивчення досвіду децентралізації в ЄС задля змін на прикладі Німеччини» (Саарланд, Берлін, Німеччина).

2016 – тренінговий курс Ради Європи «Навчання тренерів щодо протидії поширенню мові ворожнечі в Інтернеті» (Бухарест, Румунія).

2016 – навчальний візит-семінар «Забезпечення кібербезпеки критичної інфраструктури» (Варваша, Республіка Польща).

2015 – Вишеградська школа політичних студій Європейської академії дипломатії (Варшава, Республіка Польща).

2015 – програма стажування Міністерства закордонних справ Німеччини “High level experts programme” (Берлін, Німеччина).

2015 – програма стажування Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну» (вивчення досвіду Норвегії, Осло).

2014 – академія для молодих державних службовців «Прозорість державного управління та менеджмент» (Lund University, Swedish Institute, Швеція).