ОСВІТА

2012 р. – з відзнакою закінчила Донецький національний університет (з 2016 р. – Донецький національний університет імені Василя Стуса), увійшовши до «Топ-10 найкращих випускників історичного факультету 2012 року», кваліфікація: магістр з міжнародних відносин, перекладач з іноземної мови (англійська).

2021 р. – захист дисертації на тему “Політика формування іміджу України в інформаційному просторі закордонних держав після 2014 року”, ступінь доктора філософії з політології, Донецький національний університет імені Василя Стуса.

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ (за останні п’ять років)

Заступниця директора Освітньої Академії «UAdvise», голова громадської організації «Освітній простір можливостей», викладачка соціально-політичних дисциплін, директорка Навчально-наукового інституту розвитку академічного потенціалу Донецького національного університету імені Василя Стуса (до 2023 р.), старша викладачка кафедри політології та державного управління ДонНУ імені Василя Стуса (2019-2023 рр.), розробниця тренінгів з інтернаціоналізації закладів освіти та проєктної діяльності, а також тренінгів для учасників Євроклубів України.

Тренерка внутрішньокорпоративної програми підвищення кваліфікації для деканів факультетів / директорів інститутів, завідувачів кафедр «Інструменти стратегічного управління в менеджменті ЗВО» (грудень, 2021 р.)

Тренерка у програмі експертного консультування для керівництва Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського «Інструменти стратегічного управління в менеджменті ЗВО» за підтримки Програми імені Фулбрайта в Україні (листопад, 2022 р.).

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Голова громадської організації «Освітній простір можливостей».

Співавторка першої в світі україномовної версії Великої Хартії Університетів 2020 (Magna Charta Universitatum 2020). Була доповідачем Конференції Великої Хартії Університетів 2022 (Болонський університет, Італія) та 2023 років (Лодзинський університет, Польща).

Координаторка Інформаційного Центру ЄС в ДонНУ імені Василя Стуса за підтримки Представництва ЄС в Україні (2021-2023 рр.) та співорганізаторка чотирьох щорічних регіональних заходів «Дні Карʼєри ЄС» у м. Вінниця (2018, 2019, 2022, 2023 рр.).

СФЕРА НАУКОВИХ ТА ОСВІТНІХ ІНТЕРЕСІВ

Міжнародні відносини і публічна дипломатія, зовнішній і внутрішній імідж держави, національні інтереси України, інтернаціоналізація вищої освіти, проєктна діяльність у сфері освіти.

Більше 20 наукових публікацій, у тому числі  Scopus, і навчально-методичних рекомендацій.

УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ «ІННОВАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ І ЛІДЕРСТВО»

З листопада 2022 по липень 2023 рр. – учасниця проєкту “Інноваційний університет і лідерство. Фаза VI: Моделі академічної автономії та університет в системі освіти впродовж життя», який співфінансується Міністерством освіти і науки Польщі. За проєктом пройшла навчання у Варшавському університеті (м. Варшава, Польща) та Ягеллонському університеті (м. Краків, Польща). У травні 2023 року за результатами участі в проєкті спільно з 6 колегами – представниками 4 провідних ЗВО та 2 наукових установ України, було розроблено та успішно реалізовано пілотну Програму підвищення кваліфікації наукових керівників PhD «Інноваційний науковий керівник», навчання за якою пройшли більше 150 українських науковців.

РЕАЛІЗОВАНІ ГРАНТОВІ ПРОЄКТИ

Має великий досвід участі в міжнародних проєктах за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», Британської Ради, Уряду Чеської Республіки, Програми імені Фулбрайта в Україні, USAID, Представництва ЄС в Україні та ін.

2016 р. – співкоординаторка та учасниця проєкту «Internationalization of Higher Education» за підтримки Британської Ради в Україні спільно з Університетом Кардіфф Метрополітан (Великобританія).

2020 р. – співкоординаторка проєкту «Розробка моделі державних комунікацій Вінницької ОДА: регіональний вимір» за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації спільно з ГО «Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «ДІАЛОГ» та Донецьким національним університетом імені Василя Стуса.

2020-2021 рр. – координаторка програми Всеукраїнської академічної мобільності  «САМ Україна» за підтримки Британської Ради в Україні спільно з МОН України.

2022 р. – учасниця проєкту “Відновлення України після Перемоги” за підтримки Програми імені Фулбрайта в Україні в рамках програми «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку».

2023 р. – координаторка проєкту CIVICA for Ukraine, що реалізується спільно з Альянсом Європейських Університетів CIVICA за підтримки Польського національного агентства з питань академічного обміну NAWA.

2023 р. – координаторка проєкту «Інформаційний день міжнародних служб ДонНУ імені Василя Стуса «АКТИВізуйся!» за підтримки Фонду громади «Подільська громада».

СТАЖУВАННЯ

Учасниця програм міжнародної академічної мобільності Staff Mobility for Training у рамках Erasmus+ в провідних університетах  Європи: Центрально-Європейський університет (Австрія, Угорщина, 2017 р.), Університет Миколаса Ромеріса (Литва, 2022 р.).

Січень 2022 р. – учасниця програми підвищення кваліфікації «Підготовка закладів вищої освіти до проходження міжнародних акредитацій за Європейськими стандартами якості» в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Листопад 2022 р. – учасниця програми експертного консультування для керівників переміщених ЗВО «Коригування Стратегії розвитку ЗВО і прагматизація освіти в умовах війни і зміни юридичної адреси» за підтримки Програми імені Фулбрайта в Україні.