🎯23 листопада 2021 року відбулася Дискусійна онлайн платформа з міждисциплінарного діалогу.

❗Мета заходу – залучення широкого кола стейкхолдерів до обговорення актуальних проблем міждисциплінарності у вищій освіті; обмін кейсами та реальним досвідом; напрацювання персональних контактів, пошук партнерів для міждисциплінарних наукових та освітніх колаборацій!

📝Захід організовано за співпраці:

Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, ВГО «Інноваційний університет» та шести ЗВО України, у тому числі: Бердянського державного педагогічного університету, Західноукраїнського національного університету, Національного університету «Острозька академія», Вінницького національного технічного університету, Університету імені Альфреда Нобеля, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара!

🔥Марафон з міждисциплінарного діалогу тривав понад 3 години і об’єднав:

✅60 онлайн-учасників

✅35 ЗВО з усієї України (у т.ч. класичні і профільні, державні і приватні)

✅у регіональному зрізі: Київ, Харків, Дніпро, Бердянськ, Херсон, Миколаїв, Черкаси, Вінниця, Хмельницький, Острог, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород і Тернопіль.

🔻Широкий формат дискусійних питань: від концептуальних, методологічних і змістовних до законодавчих, організаційних, технічних!

🔻Говорили про можливості і таргети, сильні і слабкі сторони, ризики і можливості розгортання міждисциплінарних освітніх (наукових) програм.

🔻Аналізували зарубіжний досвід (зокрема, моделі, освітні формати, дизайн міждисциплінарних освітніх програм) і проблеми їх реалізації в Україні (у т.ч. організаційно-технічні: від реєстрації в ЄДЕБО до «запису» в документі про здобуту вищу освіту, а також проблеми акредитації).

Дякуємо організаційному комітету:

Iryna Shkura Yulia Shulyk Oksana Zaliubivska Тетяна Турицька Олег Луцишин Наталія Кравчук Olesia Vashchuk Тарасу Фінікову і Sergiusz Jakiv Kasian за постійну підтримку!

Дякуємо усім, хто у своєму щільному графіку знайшов час і долучився до участі та дискусії. Думка кожного дуже цінна!

Захід довів, що запит на міждисциплінарні освітні і наукові формати в Україні є! А тому ми не ставимо крапку, а відкриті до подальших проєктів, змістовних і конструктивних дискусій…

#Інноваційний_Університет #ІУ_Літня_Школа #Міжнародний_фонд_досліджень_освітньої_політики