26 листопада 2021 року відбулася фахова регіональна дискусія «Міждисциплінарні освітні програми: практика побудови та проблеми впровадження в Україні», до якої долучилися фахівці закладів вищої освіти Житомирщини. Організаторами, модераторами та спікерами заходу були: Юлія Мороз, д.е.н., проф., завідувач кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Поліського національного університету та Наталя Андрійчук, к.пед.н., доцент, завідувач кафедри іноземних мов Державного університету «Житомирська політехніка».

Для обговорення учасникам заходу було презентовано матеріали Літньої школи Міжнародного фонду дослідження освітньої політики та ВГО «Інноваційний університет» «Кращі практики організації міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх і освітньо-наукових програм в Україні». Запропонована модераторами тема викликала жвавий інтерес та обговорення в учасників!

В дискусії учасники поділилися своїм досвідом розробки та запровадження міждисциплінарних освітніх програм, обговорили проблеми та перешкоди, які знаходяться на шляху до їх реалізації, вказали на виклики, які можуть очікувати гаранти міждисциплінарних освітніх програм під час акредитаційного процесу, звернули увагу на відсутність нормативного врегулювання питань міждисциплінарності!

Дякуємо всім учасникам за надзвичайно цікаві та інноваційні думки і пропозиції, активну дискусію, небайдужість до майбутнього вищої освіти в Україні!

#Інноваційний_Університет #ІУ_Літня_Школа #Міжнародний_фонд_досліджень_освітньої_політики