19 листопада 2021 р. на економічному факультеті Донецького національного університету імені Василя Стуса продовжено роботу Факультетської Школи гарантів: підготовка до акредитаційної процедури: Модуль 2. Продовжуємо набувати досвіду підготовки до акредитаційної процедури ОП!

Роботу школи розпочали з Інформаційного семінару “Міждисциплінарність в економічній освіті: відповідь на виклики, форми, моделі” доповідачі: Орєхова Тетяна, д.е.н., професор, Лактіонова Олександра, д.е.н., професор, Трегубов Олександр, к.е.н., доцент, Соломянюк Наталія, д.е.н., професор, засновниця АнтиШколи комунікації «Цукор». Матеріали семінару було підготовлено в рамках реалізації Школи Міжнародного фонду дослідження освітньої політики та ВГО “Інноваційний університет” “Кращі практики організації міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх і освітньо – наукових програм в Україні”!

На які міждисциплінарні компетентності сьогодні зростає запит на українському та світовому ринку праці? Чому відбувається перенавчання всередині професій та перехід з однієї професії в іншу? Якою має бути економічна освіта сьогодні, щоб наші випускники відповідали запитам професій завтрашнього дня? Які кращі практики міждисциплінарності має Донецький національний університет імені Василя Стуса, і як ми плануємо втілювати у життя відповіді на ці виклики? – про це і про інше була наша відверта розмова на семінарі!

В Модулі 2 Факультетської Школи гарантів гаранти ознайомились з рекомендаціями щодо застосування критеріїв оцінювання якості освітньої програми: критерій 3 – доступ до освітньої програми та визначення результатів навчання, критерій 5 – контрольні заходи, оцінювання здобувачів вищої освіти та академічна доброчесність, критерій 6 – людські ресурси. Розглянуто ключові питання експертної групи на змодельованій зустрічі з викладачами!

Дякуємо тренерам школи гарантів – експертам з якості освіти Тетяні Орєховій, Ользі Дороніній, Олександру Трегубову, Нелі Волковій, Олександрі Лактіоновій, Іллі Хаджинову, Софії Вронській, Оксані Таранич за бажання навчати та спільно готуватись до акредитації!

Бажаємо всім учасникам школи гарантів плідної роботи та натхнення!!!

#ЕКОНОМ #Економічний_факультет_ДонНУ

#Stus_University #DonNU #Nomen_est_Omen #Інноваційний_університет #Школа_гарантів #Якість_освіти

Кафедра фінансів і банківської справи ДонНУ імені Василя Стуса Кафедра обліку, аналізу і аудиту ДонНУ імені Василя Стуса Кафедра маркетингу ДонНУ імені Василя Стуса Кафедра менеджменту та поведінкової економіки ДонНУ імені Василя Стуса Кафедра економічної та управлінської аналітики ДонНУ імені Василя Стуса Кафедра “Міжнародні економічні відносини” ДонНУ імені Василя Стуса Кафедра підприємництва, корпоративної та просторової економіки ДонНУ