Освіта

Магістр з культурології (з відзнакою), філософський факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (2007).

Професійна діяльність (за останні 5 років)

Директор Центру веб-комунікацій Каразінського університету (2011–2016). З 1 березня 2016 року – директор Центру зв’язків з громадськістю Каразінського університету. З 2019 року – керівник проєкту «Університет відкривається світу: побудова міжнародно орієнтованого бренду університету» та заступник керівника проєкту «Абітурієнт Каразінського» Стратегії розвитку Каразінського університету на 2019–2025 рр.

Громадська діяльність

Член та координатор веб-проєкту ГО «Інноваційний університет».

Член Соціологічної Асоціації України.

Експерт ГО «Українська експертна ліга».

Експерт АЦ «Обсерваторія демократії».

Сфера наукових та освітніх інтересів

Наукові інтереси: політичні та комунікативні процеси в цифровому соціумі; брендинг та зв’язки з громадськістю в епоху соціальних медіа, комунікативна спроможність сучасних університетів.

Навчальні курси: «Соціокультурні ризики інтернет-комунікацій»,   «Комунікативні стратегії в цифрову епоху», «Комунікативні технології в соціальних медіа», «PR у політичних комунікаціях», «Реклама та PR у соціальних медіа» тощо.

Дослідження: учасник 2-х науково-дослідних робіт «Студент у сучасному комунікативному просторі» (науковий керівник теми – Віль Бакіров) та «Проблеми впровадження технологій електронного навчання в український вищій школі» (науковий керівник теми – Віль Бакіров).

Публікації: автор 24 науково–методичних робіт з проблем політичних інститутів та процесів, брендингу, медіа та суспільних відносин.

Участь у проєкті «Інноваційний університет і лідерство»

2018–2019 – ІV фаза проєкту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа». 

Тема проєкту: «Комунікативні технології залучення школярів до фізико-математичних та природничих спеціальностей в університетах».

Реалізовані грантові проєкти

Консультант з брендингу та комунікативних стратегій проєкту «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку» (Програма імені Фулбрайта в Україні; 2020). Учасник проєктної команди “Making Good” (програма Британської Ради “Creative Spark” з креативних індустрій; з 2018 року). Експерт аналітичного центру «Обсерваторія демократії» в рамках проєкту «Просування демократичного голосування в Східній Україні»» (реалізується за фінансової підтримки NED, 2019–2021 рр.). Регіональний прес-секретар, довготривалий спостерігач у виборчих програмах ГМ ОПОРА у Харківський області (2010, 2015).

Стажування

Стажування у США (2013 рік, програма «Open World»), Великій Британії (2018 рік, Англіа Раскін Університет, м. Кембридж; в рамках проєкту «Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України») та Польщі (2019 рік, Варшавський та Ягеллонський університет; в рамках проєкту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа»).