Освіта

Магістр з культурології (з відзнакою), філософський факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (2007).

Професійна діяльність (за останні 5 років)

Директор Центру веб-комунікацій Каразінського університету (2011–2016). Директор Центру зв’язків з громадськістю Каразінського університету (2016-31.05.2023). Керівник проєкту «Університет відкривається світу: побудова міжнародно орієнтованого бренду університету» (2019 – 2022) та заступник керівника проєкту «Абітурієнт Каразінського» Стратегії розвитку Каразінського університету на 2019–2022 рр.  Керівник відділу зв’язків з громадськістю та міжнародного співробітництва Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти (з червня 2023 року).

Громадська діяльність

Член ГО «Інноваційний університет».

Член Соціологічної Асоціації України.

Експерт ГО «Українська експертна ліга».

Експерт АЦ «Обсерваторія демократії».

Член Національної спілки журналістів України.

Сфера наукових та освітніх інтересів

Наукові інтереси: політичні та комунікативні процеси в цифровому соціумі; брендинг та зв’язки з громадськістю в епоху соціальних медіа, комунікативна спроможність сучасних університетів.

Навчальні курси: «Соціокультурні ризики інтернет-комунікацій»,   «Комунікативні стратегії в цифрову епоху», «Комунікативні технології в соціальних медіа», «PR у політичних комунікаціях», «Реклама та PR у соціальних медіа» тощо.

Дослідження: учасник 2-х науково-дослідних робіт «Студент у сучасному комунікативному просторі» (науковий керівник теми – Віль Бакіров) та «Проблеми впровадження технологій електронного навчання в український вищій школі» (науковий керівник теми – Віль Бакіров).

Публікації: автор 24 науково–методичних робіт з проблем політичних інститутів та процесів, брендингу, медіа та суспільних відносин.

Участь у проєкті «Інноваційний університет і лідерство»

2018–2019 – ІV фаза проєкту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа». 

Тема проєкту: «Комунікативні технології залучення школярів до фізико-математичних та природничих спеціальностей в університетах».

Реалізовані грантові проєкти

Консультант з брендингу та комунікативних стратегій проєкту «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку» (Програма імені Фулбрайта в Україні; 2020). Учасник проєктної команди “Making Good” (програма Британської Ради “Creative Spark” з креативних індустрій; з 2018 року). Експерт аналітичного центру «Обсерваторія демократії» в рамках проєкту «Просування демократичного голосування в Східній Україні»» (реалізується за фінансової підтримки NED, 2019–2021 рр.). Регіональний прес-секретар, довготривалий спостерігач у виборчих програмах ГМ ОПОРА у Харківський області (2010, 2015).

Стажування

Стажування у США (2013 рік, програма «Open World»), Великій Британії (2018 рік, Англіа Раскін Університет, м. Кембридж; в рамках проєкту «Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України») та Польщі (2019 рік, Варшавський та Ягеллонський університет; в рамках проєкту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа»).