«International Relations Mentoring School. Education platform» І Школа Менторства #Міжнародний_ЗУНУ Реалізуємо креативні освітні формати, започатковуємо альтернативні освітні платформи, розвиваємо відповідальне лідерство і формуємо культуру менторства в академічній спільноті!

У рамках підсумкового семінару ІІ Зимової Школи Інноваційного Університету буде презентовано Пілотний проєкт – Школа Менторства #Міжнародний_ЗУНУ від альтернативної освітньої платформи «International Relations Mentoring School».

Приєднуйтесь до нас і дізнавайтесь більше: § Що таке менторство і навіщо воно в сучасній університетській освіті? § Як система менторства мотивує студентів і дозволяє їм бути впевненішими і результативнішими? § Як ментор допомагає зростати та «пробивати скляні стелі»? § Як побудувати ефективну систему менторства в сучасній університетській спільноті?

Пілот реалізовано на базі Навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету за підтримки Почесного Консульства Республіки Сенегал в Україні.

Пілотний проєкт стартував 25 січня 2022 року (в онлайн-форматі). Він об’єднав 5 держав (Україна, Канада, Держава Кувейт, Туніська Республіка, Республіка Сенегал), 7 менторів-експертів у різних сферах міжнародних відносин і понад 60 студентів трьох спеціальностей: Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; Міжнародні економічні відносини; Політологія.

Кредо Школи – Art of Learning & Development Together! У рамках школи гостьові лекції і практико-орієнтовані тренінги поєднувалися з креативними освітніми форматами (створенням профільних департаментів МЗС, проведенням модельованих засідань комітетів Верховної Ради України, проведенням дебатів і молодіжних форсайтів, майстер-класів і коуч-сесій, PBL і CBL), захистом індивідуальних і групових мікропроєктів…

Впродовж 5 тижнів навчання студенти не лише мали можливість систематизувати свої теоретичні знання, але й стати частиною професійної команди ментора, отримати унікальний практичний досвід, відчуття впевненості і розуміння того, як будувати кар’єру, а також розвинулипрофесійні навички і soft-skills, виконали і презентували свій індивідуальний чи груповий проєкт, отримали позитивний приклад того, як досягати цілей і долати труднощі.

За результатами роботи кожен учасник отримав сертифікат під час урочистої академії з нагоди завершення І Школи Менторства, яка відбулася 6 травня 2022 року. Засновниця і координаторка «International Relations Mentoring School. Education platform»: Наталія КРАВЧУК – докторка економічних наук, професорка кафедри міжнародних відносин та дипломатії ЗУНУ.

З Україною в серці! Все буде Україна!

#Інноваційний_Університет #ІУ_Зимова_Школа

#Рада_молодих_учених_при_Міністерстві_освіти_і_науки_України

#Stoprussia #stopwar #standwithUkraine

#We_will_win_the_aggressor_russia