23 листопада 2021 року доцент кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки Тетяна Акімова провела інформаційний семінар «Досвід впровадження міждисциплінарних освітніх програм у провідних ЗВО України» для членів Ради молодих вчених Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Метою семінару стало обговорення кращих практик у запровадженні та реалізації міждисциплінарних освітніх програм в Україні.

Також під час семінару учасники обговорили актуальність впровадження сертифікатних освітніх програм в ЧНУ імені Петра Могили, вимоги та структуру таких програм, порядок зарахування слухачів та видачі власних освітніх документів про їхнє завершення. Після семінару відбулося обговорення. Учасники отримали відповіді на запитання, які їх цікавили.

У підсумковому слові Тетяна Акімова подякувала учасникам семінару за участь і висловила побажання мобілізації колективних зусиль для успішного впровадження міждисциплінарних та сертифікатних освітніх програм на кафедрах та інститутах/факультетах ЧНУ імені Петра Могили.

Матеріали семінару було підготовлено в рамках реалізації програми школи «Кращі практики організації міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх і освітньо-наукових програм в Україні» організованою та проведеною Міжнародним фондом дослідження освітньої політики та ВГО «Інноваційний університет».

Повідомлення на офіційному сайті університету: https://chmnu.edu.ua/vidbuvsya-informatsijnij-seminar-dosvid-vprovadzhennya-mizhdistsiplinarnih-osvitnih-program-u-providnih-zvo-ukrayini/?fbclid=IwAR1REVBVitJJwraJwtP0g2Mzzf143RaZg3ExQ7SzXLJQUTqiP67BErS-q7A

#Інноваційний_Університет #ІУ_Літня_Школа #Міжнародний_фонд_досліджень_освітньої_політики