Мета: Позиція, бачення, а головне чи є відмінність думки студентів різних спеціальностей «Маркетинг» та «Фінанси, банківська справа та страхування» щодо означеної тематики!

За результатами проведеної ІІ Зимової школи ВГО «Інноваційний університет» 15.02.2022 проведено початковий етап семінару-тренінгу серед студентів спеціальностей «Маркетинг» та «Фінанси, банківська справа та страхування», на якому обговорили особливості командної роботи та лідерства, поставлено завдання відобразити бачення найкращого лідера, формуючи команди зі студентів різних спеціальностей та різної статі!

10.05.2022 проведено заключний етап, на якому студенти різних спеціальностей та різної статі висвітлили власне бачення щодо якостей, які притаманні лідеру, який спроможний сформувати команду та вести її до означеної мети. Особливістю було те, що хлопці висвітлювали позицію щодо лідера-жінки, а дівчата – щодо лідера чоловіка!

Спікерами, тренерами виступили: Олег Кузьмак, д.е.н. професор кафедри маркетингу ЛНТУ; Олена Кузьмак, д.е.н., професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЛНТУ

Україна понад усе!

#Інноваційний_Університет #ІУ_Зимова_Школа

#Рада_молодих_учених_при_Міністерстві_освіти_і_науки_України

@youngscientists.ua

#Stoprussia #stopwar #standwithUkraine

#We_will_win_the_aggressor_russia