Людмила Іваненко (учасник VI фази): Екватор проєкту

“От і закінчилися два тижні теоретичного навчання проєкту” Інноваційний університет та лідерство. Модель академічної автономії та університет у системі освіти впродовж життя”. На вихідних екватор проєкту відзначили відвідуванням соляних копалень у Величці, містечку поблизу Кракова. За всю екскурсію пройшли майже 4 км і на власні очі побачили, як змінювалися технології видобутку солі, а також помилуватися усіма пам’ятками – від озер до каплиць солі. Також відвідали замковий комплекс Вавель резиденції польських королів та місце, де творилася справжня історія Польщі, де зберігаються найважливіші архітектурні пам’ятки.

На цьому тижні на нас чекають індивідуальні консультації з провідними польськими науковцями та експертами у галузі освіти та науки і написання проєктів на основі досвіду Польщі та систематизації українських напрацювань.

Дуже вдячні організаторам проекту, Тарасу Фінікову, Олесі Ващук, Роберту Сухарскі за величезний багаж знань, неоціненний досвід, контакти на благо Каразінського університету, української освіти та науки в цілому!

Завдяки спільним зусиллям Україна вистоїть і Переможе!!!!!”