Освіта

2004–2008 рр., бакалавр будівництва, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури.

2008–2009 рр., спеціаліст інженер-будівельник за спеціальністю «Технологія будівельних конструкцій, виробів та матеріалів», Придніпровська державна академія будівництва та архітектури.

2009–2012 рр., аспірантура за спеціальністю 05.23.05 – «будівельні матеріали та вироби», Державний вищий навчальний заклад «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».

Професійна діяльність (за останні 5 років)

З червня 2016 року по липень 2017 року – старший викладач кафедри реконструкції та управління в будівництві Державного вищого навчального закладу «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».

З липня 2017 по березень 2019 року – старший науковий співробітник науково-дослідної групи Придніпровського науково-освітнього інституту інноваційних технологій в будівництві Державного вищого навчального закладу «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».

З березня 2019 року по вересень 2023 року – головний спеціаліст відділу науки, вищої освіти та атестаційної експертизи департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

З вересня 2023 року по теперішній час – старший викладач кафедри будівництва, геотехніки і геомеханіки Національного технічного університету “Дніпровська політехніка”.

Громадська діяльність

2013-2019 рр. – голова Ради молодих вчених Державного вищого навчального закладу «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».

З 2013 року по теперішній час – член громадської організації «Рада молодих вчених Дніпропетровської області».

2015-2019 рр. – член правління громадської організації «Освітній центр “Відкрите знання”».

З 2019 року по теперішній час – член Всеукраїнської громадської організації «Інноваційний університет».

Сфера наукових та освітніх інтересів

Будівельні матеріали, вироби та технології для швидкої відбудови України; екологічні будівельні матеріали, вироби та конструкції; бетони на основі вторинних матеріальних ресурсів; сталий розвиток країни.

Участь у проєкті «Інноваційний університет і лідерство»

2018–2019 – ІV фаза проєкту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза ІV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа».

Тема проєкту: «Створення академічного youtube-каналу Державного вищого навчального закладу «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури»».

Реалізовані грантові проєкти

2017 рік – проєкт «Обмін досвідом в реалізації соціальних та наукових проектів між Дніпропетровщиною та Львівщиною», який виконувався в рамках Програми національних обмінів, Україна, місце реалізації – м. Львів.

З жовтня 2017 року по березень 2019 року у складі команди молодих вчених Державного вищого навчального закладу «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» реалізовувала проєкт «Науково-практичні засади проектування автономних екобудівель за концепцією «Потрійний Нуль», який пройшов конкурсний відбір проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, та отримав фінансування, Україна, місце реалізації – м. Дніпро.

Лютий 2018 року – разом із представниками ГО «Рада молодих вчених Дніпропетровської області» в рамках Програми національних обмінів реалізовувала міні-проєкт «Міні-стажування у громадському секторі», Україна, м. Дніпро.

Травень 2018 року – разом із представниками ГО «Рада молодих вчених Дніпропетровської області» реалізовувала проєкт «Весняна школа з проектного менеджменту», що фінансувався Департаментом інноваційного розвитку Дніпровської міської ради, Україна, м. Дніпро.

Стажування

З 08 жовтня по 02 листопада 2018 року проходила стажування на базі Варшавського та Ягелонського університетів в рамках проекту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа» у м. Варшава та м. Краків (Польща).

Мета: ознайомлення із польським досвідом сучасних комунікаційних технологій для їх адаптації та впровадження в практику української вищої школи.