17 листопада 2021 р., о 14.30 год. конференц-зала ОНУ, під головуванням ректора ОНУ імені І. І. Мечникова проф. В’ячеслава Івановича Труби та за участю Першого проректора, голови науково-методичної ради доц. Майї Іванівни Ніколаєвої.

У семінарі взяли участь члени науково-методичної ради університету, гаранти освітніх програм, завідувачі кафедр та усі бажаючі з числа науково-педагогічних працівників та адміністративного персоналу (загалом понад 60 осіб).

У ході семінару були обговорені питання про сутність сертифікатних програм, про міждисциплінарність та міжгалузевість як принципи їх імплементації, а також проведені онлайн опитування за допомогою системи menti.com стосовно готовності учасників впроваджувати ці програми та навчатися для здійснення подібної діяльності.

В результаті учасники дійшли висновку про необхідність розробки та запровадження спеціального тренінгу для бажаючих розробити та запровадити сертифікатну програму в ОНУ. Розробка такого тренінгу була доручена проф. О. В. Сминтині. Реєстрація триває до 30 листопада, орієнтовно тренінг заплановано розпочати у середині грудня. 

Анонс-запрошення на офіційному сайті університету: https://cutt.ly/fTC9s8J

Пости у соціальній мережі FB: https://cutt.ly/UTC9fhF

#Інноваційний_Університет #ІУ_Літня_Школа #Міжнародний_фонд_досліджень_освітньої_політики

Олена Валентинівна Сминтина, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова Доктор історичних наук, професор, завідувачка кафедри археології та етнології України факультету історії та філософії