Основні напрацювання Касяна С.Я. у рамках мікропроєкту ІІ Зимової Школи на тему «Технології особистого брендингу і лідерства під час застосування гібридної концепції навчання у вищій школі України» презентовано на Міжнародній науково-практичній конференції «Safety Management in the Digital Economy», 12 травня, 2022, Częstochowa University of Technology, Faculty of Management, Poland, EU!

Оголошено доповідь на тему “Environmental safety marketing management of high-tech enterprises”! Теж обговорено складові технології особистого брендингу і лідерства під час застосування гібридної концепції навчання у вищій школі України»!

Слушно наголошено на використанні гумору, стікерів, креативних образів і підходів до е-викладання, що сприяє формуванню особистого брендингу і лідерства під час застосування гібридної концепції навчання у вищій школі України!

Значущим є розвиток медіаграмотності учасників цифрового навчання у соціальних мережах, блогах, форумах відповідно вимог часу і потреб опанування дисциплінарних результатів навчання!

Доцільним є формування в освітньому просторі цікавої комунікаційної взаємодії між здобувачами, викладачами, лідерами думок. Встановлення думок здобувачів слід здійснювати шляхом опитувань з використанням хмарних продуктів на кшталт Mentimeter, Kahoot! або його інших аналогів!

Доречно запроваджувати ефективні цифрові технології навчання у сучасному університеті на засадах сталого розвитку. Уточнюється сучасна роль викладача в дидактичному процесі у межах цифрової освіти ХХІ століття!

#Інноваційний_Університет #ІУ_Зимова_Школа #Рада_молодих_учених_при_Міністерстві_освіти_і_науки_України @youngscientists.ua #Stoprussia #stopwar #standwithUkraine #We_will_win_the_aggressor_russia