Міждисциплінарний тренінг на тему «Розробка та реалізація проєктів зі сталого розвитку» в НТУ «Дніпровська політехніка»!

‼‼У НТУ «Дніпровська політехніка» успішно проведено міждисциплінарний тренінг на тему «Розробка та реалізація проєктів зі сталого розвитку» за участю викладачів, аспірантів, студентів у межах проєкту «Посилення соціальної відповідальності університетів для досягнення сталого розвитку», що реалізується за підтримки відділу преси, освіти та культури посольства США!
  🌞🌈Організаторами вебінару є Маркетинг НТУ «Дніпровська політехніка», Кафедра міжнародних відносин і аудиту НТУ «ДП»Спікерами заходу виступили:- Касян Сергій Якович, кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри маркетингу. Фахівець у сфері Інтернет маркетингових комунікацій, експерт та тренер з високотехнологічного маркетингу, інтернаціоналізації вищої освіти.- Пашкевич Марина Сергіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних відносин і аудиту. Фахівець у сфері обліку, аналізу і аудиту для стратегічного управління, експерт та тренер з міжнародних відносин, соціальної відповідальності і сталого розвитку університетів.
 🙂✨Під час тренінгу було вдало висвітлено проєктний менеджмент для університетів, що системно запроваджують засади сталого розвитку. Розглянуто особливості створення проєктів зі сталого розвитку. Проаналізовано Указ Президента України «Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року» №722/2019 від 30 вересня 2019 року. Обговорено 17 глобальних Цілей сталого розвитку!
 🌈🌞Визначено, що РОЛЬ ОСВІТИ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ полягає, зокрема, у формуванні таких важливих компетенцій як: системне мислення, уміння передбачати, критичне мислення, уміння співпрацювати, нормативна компетенція, стратегічна компетенція, самосвідомість, вирішення проблем!
 🌈✨🇪Міждисциплінарний тренінг проведено в освітньо-науковому просторі Центру маркетингових цифрових технологій НТУ «Дніпровська політехніка», Центру зі сталого розвитку НТУ «ДП»!
 🌞🌈Координатор міжнародного проєкту: професор Інна Ховрак
#CEforSD, #УДФСУ, @usdos.kyiv.us, @USGAlumniUkraine#marketing #075маркетинг #075marketing #dniprotech #міжнародні_відносини #аудит#Інноваційний_Університет