24 листопада 2021 р., о 14.30 год. у НТУ «Дніпровська політехніка» успішно проведено міждисциплінарний тренінг на тему «Розробка та реалізація проєктів зі сталого розвитку» за участю викладачів, аспірантів, студентів у межах проєкту «Посилення соціальної відповідальності університетів для досягнення сталого розвитку», що реалізується за підтримки відділу преси, освіти та культури посольства США!

Міждисциплінарний тренінг проведено в освітньо-науковому просторі Центру маркетингових цифрових технологій НТУ «Дніпровська політехніка», Ресурсного центру зі сталого розвитку НТУ «ДП»!

Одним із модераторів і спікерів заходу виступив: Сергій Касян, кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри маркетингу. Фахівець у сфері Інтернет маркетингових комунікацій, експерт та тренер з високотехнологічного маркетингу, інтернаціоналізації вищої освіти.

У міждисциплінарному тренінгу взяли участь кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економічної теорії та міжнародних економічних відносин, директор Центру зі сталого розвитку, Марина Литвин; завідувач аспірантури та докторантури НТУ «Дніпровська політехніка», доцент Лариса Колісник.

У ході тренінгу були обговорені питання про міждисциплінарні особливості запровадження проєктного менеджменту для університетів, що системно запроваджують засади сталого розвитку. Сергій Касян, Лариса Колісник, Марина Литвин, слушно наголосили на методичних міждисциплінарних аспектах створення, просування і масштабування високотехнологічних проєктів зі сталого розвитку!

У результаті учасники комплексно проаналізували міждисциплінарне значення освіти для сталого розвитку. Таке значення полягає, зокрема, у формуванні таких важливих компетенцій як: системне мислення, уміння передбачати, критичне мислення, уміння співпрацювати, нормативна компетенція, стратегічна компетенція, самосвідомість, вирішення проблем!

Дякуємо за методичну підтримку координатору міжнародного проєкту, професору Інні Ховрак!

Анонс-запрошення на офіційному сайті університету: https://cutt.ly/OTNnpKU

Пости у соціальній мережі FB: https://cutt.ly/DTNnwj2

#CEforSD, #УДФСУ, @usdos.kyiv.us, @USGAlumniUkraine

#marketing #075маркетинг #075marketing #dniprotech

#Інноваційний_Університет #ІУ_Літня_Школа #Міжнародний_фонд_досліджень_освітньої_політики

Сергій Касян, кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри маркетингу

Марина Литвин, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економічної теорії та міжнародних економічних відносин, директор Центру зі сталого розвитку

Лариса Колісник, кандидат соціологічних наук, доцент, Завідувач аспірантури та докторантури

Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»