Набір у психологічну групу для викладачів закладів вищої освіти «Ми і війна: навчання технік зцілення»

ВГО «Інноваційний університет» та Рада молодих вчених при МОН України продовжує підтримувати академічну спільноту у цей непростий для країни час! Ми оголошуємо набір у психологічну групу для викладачів закладів вищої освіти «Ми і війна: навчання технік зцілення», яка спрямована на зниження ризику виникнення та корекцію розвитку симптомів посттравматичного стресового розладу (ПТСР) у людей, що перенесли психотравмуючі події (обстріли, евакуація, залишений дім, розставання з рідними тощо).

Однак часто ми отримуємо психологічну травму не на війні, а саме у мирному житті – перегляд новин, фільми жахів, жорстоке поводження, автокатастрофи тощо. Програма є ефективною і для таких ситуацій, а також профілактичною. Ви отримаєте дієві інструменти для допомоги собі та іншим.В основі лежить програма «Діти і війна. Навчання технікам зцілення» розроблена на основі доказового когнітивно-поведінкового підходу терапії посттравматичних розладів у дітей в рамках Інституту психіатрії, Лондон, Англія, Центру кризисної психології, Берген, Норвегія, перекладена та адаптована Інститутом когнітивно-поведінкової терапії, Львів! Програма була реалізована у низці країн, що були охоплені війною.

Клінічні дослідження показали ефективність її застосування. В Україні програма реалізується з 2014 року і отримала гриф МОН. Участь в програмі сприятиме:- створенню емоційно комфортного простору;- зняттю емоційного напруження, тривоги і страху, пов’язаних з реакціями, що виникли внаслідок перенесеного стресу;- кращому розумінню свого стану, поведінки, розумінню нормальності таких реакцій на результати перенесеного стресу;- формуванню навичок емоційної та поведінкової саморегуляції, управління тривожністю;- знайомству з методами, що допомагають зменшити почуттєву і тілесну напругу; використанню цих методів на практиці;- розвитку вміння контролювати нав’язливі думки та образи. В групі до 15 осіб.

Зустрічі відбуватимуться онлайн тричі на тиждень у другій половині дня.Тривалість: 6-7 зустрічей по 1,5 години.90% практики і 10%теорії Початок роботи групи 11 липня 2022 року. Тренери: Ірина Губеладзе – сертифікований тренер за програмою, докторка психологічних наук, Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України Ліна Волок – сертифікований тренер за програмою, психолог, арт-терапевт, консультант у методі позитивної психотерапії, член Асоціації позитивної психотерапії

Реєстрація обов’язкова https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeooRvaEjEhYxxVS8SmFEA6pc3YfDtDLQ1q2F5heWUtewsY4g/viewform