Освіта

2016 р., Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. Захистила дисертацію зі спеціальності «Економічна теорія та історія економічної думки», здобула науковий ступінь кандидата економічних наук, диплом (comparable to the Academic Degree of Doctor of Philosophy).

2005–2010 р., Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія». Спеціальність: Економіка підприємства. Магістр, диплом з відзнакою.

Професійна діяльність (за останні 5 років)

2019 – теперішній час – Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти України. Тренер-експерт з акредитації.

2018 – теперішній час – Національний фармацевтичний університет. Доцент кафедри менеджменту та публічного адміністрування, заступник декана факультету фармацевтичних технологій та менеджменту.

2019 – теперішній час – Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. Доцент кафедри міжнародної електронної комерції та готельно-ресторанної справи.

Громадська діяльність

2019–2020 – Українська асоціація викладачів та дослідників європейської інтеграції. Член громадської організації.

Сфера наукових та освітніх інтересів

Менеджмент персоналу, підприємництво, Humane Entrepreneurship, лідерство.

Участь у проєкті «Інноваційний університет і лідерство»

2019–2020 – V фаза проекту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза V: інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету».

Тема проєкту: «Розробка відкритого міждисциплінарного курсу “Інфраструктура, яка об’єднала Європу: історія, сучасний стан та погляд у майбутнє”».

Реалізовані грантові проєкти

Координатор проєкту Jean Monnet Module (611665-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE) «Інфраструктура, яка об’єднала Європу: історія, сучасність та погляд у майбутнє» (Erasmus+), викладач.

Супервайзер студентських проєктів, лектор віртуальної мобільності в рамках проєкту Erasmus + MILETUS («Розвиток потенціалу студентської мобільності у вищій освіті в Україні і Сербії»).

Координатор спільного проєкту Meet Up! за підтримки Фонду EVZ в ХГУ «НУА» та Південно-Вестфальському університеті прикладних наук (молодіжні зустрічі українських та німецьких студентів).

Стажування

2019–2020 – Південно-Вестфальський університет прикладних наук (Німеччина). Семінари «Емпіричне дослідження в економіці», сертифікат.

2019 – Варшавський університет, Польща, Ягеллонський університет, Польща. Стажування в рамках програми «Інноваційний університет і лідерство та стратегії розвитку».

2019–2020 – Karlsruhe University of Education (Німеччина), Habilitation (doctorate thesis), докторантура за напрямом «Підприємництво та менеджмент».

2018–2019 – Інститут вищої освіти НАПН України. Тренінгова сесія для тренерів з підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти. Проєкт «Формування мережі експертів із забезпечення якості освіти».