06 листопада, Тарас Фініков, президент Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» та члени ВГО “Інноваційний університет” взяли участь в Українському форумі якості освіти (UQAF – 2023), який пройшов на базі Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль).

Під час форуму в межах трьох панельних дискусій учасники обговорили місію, перспективи, виклики та мрії про українську систему забезпечення якості вищої освіти, шляхи й особливості впровадження постакредитаційного моніторингу, відповідали на гостре питання – яке майбутнє у академічної доброчесності в Україні.

Особливістю Форуму стали презентації представниками ЗВО та освітянських організацій кращих практик з розбудови внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти з подальшим активним обговоренням та запитаннями від учасників форуму.
Форум зібрав понад 160 очних учасників з усіх регіонів країни та понад 1200 онлайн-учасників. Загалом, захід викликав значну зацікавленість – серед інших, у роботі форуму брали участь 355 гарантів освітніх програм та 127 завідувачів кафедр із ЗВО усіх регіонів країни, 93 керівники підрозділів, відповідальні за внутрішню систему забезпечення якості в своїх закладах вищої освіти, понад 80 ректорів та проректорів, понад 70 здобувачів освіти.

Спікерами цьогорічного форуму стали відомі експерти, освітяни й науковці, народні депутати України, представники Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я.

Форум транслювався в прямому ефірі в Facebook (bit.ly/3tYuWs4, bit.ly/3QvzIoB, bit.ly/3SP8zjt) та доступний до перегляду на YouTube-каналі Національного агентства https://youtu.be/lBcPskqysv8?si=lH2Vc1pM5VUY2R3K

Перший форум завершився, засвідчивши, що народжується нова традиція щорічних національних форумів якості вищої освіти як дискусійних платформ для обміну думками, ідеями та пропозиціями щодо актуальних тем в розбудові української системи забезпечення якості вищої освіти.

За матеріалами сайту Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти https://bit.ly/47iOMwV