Початок VI фази, 2 частини проєкту «Інноваційний університет та лідерство», «Модель академічної автономії та університет у системі освіти впродовж життя»

07.11.2022 р. розпочалася VI фаза, 2 частина проєкту «Інноваційний університет та лідерство», «Модель академічної автономії та університет в системі освіти впродовж життя», м. Варшава-Краків-Варшава. Проєкт фінансований Міністерством освіти і науки Республіки Польщі!

Учасників проєкту привітали Тарас Фініков (Міжнародний фонд дослідження освітньої політики, координатор проекту з української сторони), Олеся Ващук (голова ради молодих учених при МОН України), Роберт Сухарскі (Uniwersytet Warszawski, Wydział „Artes Liberales”, координатор проєкту з польської сторони)!

Найважливіше з тренінгів першого дня проректора Варшавського університету з питань розвитку проф. Еви Крогулець: ІІІ місія університету полягає у формуванні активної соціальної позиції університету, його впливі на економічний, соціальний розвиток регіону, країни відповідність соціальним очікуванням!

Очевидно, що ця місія набуває актуальності після налагодження реалізації перших двох: навчальної та наукової. Причому наукова – за обов’язкових умов комерціалізації, продажу результатів наукових досліджень!

Цікаве з виступу Анни Володко, директора Бібліотеки Варшавського університету (BUW):

підтримка «громадської науки»;

тренінги з пошуків наукової літератури, ідентифікації науковців в Інтернеті;

колекція документів соціального життя (афіші, реклами, політичні листівки)!

Далі буде…

Ми Переможемо! Слава Україні!

#Інноваційний_Університет #Працюємо_заради_Перемоги #Наукова_співпраця_ЄС #standwithUkraine