Представник ВГО “ІУ” дає інтерв’ю польському виданню Dziennik Gazety Prawnej

Stoprussia! Stop war! Stand with Ukraine!

We will win the aggressor russia!

#бекстейдж Доцент кафедри історії та політичної теорії НТУ «Дніпровська політехніка» Лариса Колісник польською дає інтерв’ю польському виданню Dziennik Gazety Prawnej, https://cutt.ly/VJeUGvY!

Налагоджені та міцні міжнародні відносини учасників спільноти ВГО «ІУ» допомагають доносити правду світові про те, що відбувається, наперекір агресивній російській пропаганді!

Розмова є про наслідки для середньої та вищої освіти Польщі та України виїзду великої кількості українців, які втекли від війни. Чи правильну освітню політику реалізує Польща щодо українських студентів та школярів?

Які шанси до повернення шкільної та студентської молоді до України після перебування в Польщі в статусі біженців? Чим ще Польща може допомогти, а де її допомога буде мати негативний вплив з точки зору повернення українців додому?

Дякуємо дуже! Таке інтерв’ю польському виданню Dziennik Gazety Prawnej дозволяє розширити правдиву інформацію для ЄС та усього світу про вплив російсько-української війни, яку почала країна-агресор росія, на середню та вищу освіту Польщі та України🇵🇱🇺🇦

#Інноваційний_Університет #InternationalInerview #InternationalCooperation

#DziennikGazetyPrawnej

#dniprotech #дніпровськаполітехніка #технічнийуніверситет #нтудп #ntudp

#Stoprussia #stopwar #standwithUkraine

#We_will_win_the_aggressor_russia