Представники Дніпровського осередку Інноваційного університету аналізують інтеграцію освіти і науки на Міжнародній конференції “Моделі міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх та освітньо-наукових програм: виклики, можливості та варіанти впровадження”, презентують здобутки #dniprotech!

‼‼Представники Дніпровського осередку Інноваційного університету #SergiuszJakivKasian, #MarynaLytvyn, #IrynaUdovyk, #IrynaKlimkina, #IrynaDegtyaryova, #IrynaShkura 05-06.07.2021 р. аналізують інтеграцію освіти і науки на Міжнародній конференції «Моделі міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх та освітньо-наукових програм: виклики, можливості та варіанти впровадження», презентують здобутки #dniprotech!

🔸Конференцію присвячено аналізу кращих міжнародних та вітчизняних практик створення та реалізації міждисциплінарних, крос- та трансдисциплінарних освітніх та освітньо-наукових програм!

📍📍Sergiusz Jakiv Kasian і Maryna Lytvyn доцільно висвітлюють організацію гібридного навчання в контексті сталого розвитку, функціонування навчальних платформ вишів Україні та світу, що підтримують сталий розвиток!

🔸📍Науковий співробітник Fundacja Rektorów Polskich, член Консультативної ради Eurodoc @IrynaDegtyaryova презентує Ідею і перпективи інтердисциплінарності у розвитку вищої освіти та науки в ЄС!

🔸📍@Iryna Klimkina ділиться досвідом впровадження міждисциплінарної освітньо-наукової програми з питань сталого розвитку гірничих регіонів!

🔸📍Натхнення і великі цінності міждисциплінарної освіти лунають у прямому включенні з Варшави від декана міждисциплінарного факультету Artes Liberales Uniwersytet Warszawski, pana Dziekan dr hab. Robert Sucharski!

Щиро дякуємо Президенту Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, голові оргкомітету, пану Тарасу Фінікову, Голові ВГО «Інноваційний університет» пані Olesia Vashchuk, Декану геолого-географічного факультету ОНУ імені І. І. Мечникова, секретарю оргкомітету, пані Виктория Яворская за системну організацію такого значущого заходу! ☀😀🌈🇺🇦🇪🇺

#Інноваційний_університет #dniprotech #ArtesLiberalesUKRAINE #UniwersytetWarszawski #дніпровськаполітехніка #Одеський_національний_університет_імені_І_І_Мечникова