Представники ВГО «ІУ» беруть участь у Програмі навчання у Польському університеті за кордоном у Лондоні / Polski Uniwersytet na Obczyźnie (PUNO) w Londynie

Представники ВГО «ІУ» Larysa Kolisnyk, завідувачка аспірантури і докторантури і Sergiusz Jakiv Kasian, завідувач кафедри маркетингу НТУ “Дніпровська політехніка” – Dnipro University of Technology #dniprotech беруть участь у Програмі навчання у Польському університеті за кордоном у Лондоні / Polski Uniwersytet na Obczyźnie (PUNO) w Londynie (Great Britain), у Лодзьському університеті / Uniwersytet Łódzki (Poland, UE) на післядипломних студіях!

Програма передбачає проходження навчально-педагогічної практики в осередках вивчення польської мови і культури! Це відкриває нові можливості для студентів-філологів, ОПП-035.01 Українська мова та література!

Навчання інноваційників Лариси Колісник, Сергія Касяна у цьому університеті присвячене удосконаленню застосування методик викладання польської мови як другої/іноземної! Тож студенти-філологи Кафедра філології та мовної комунікації НТУ «Дніпровська політехніка» мають додаткову можливість долучитися до вивчення польської мови як іноземної!

Знаменним є те, що зустріч-знайомство студентів-філологів #dniprotech з викладачами польської мови відбулося у День Незалежності Республіки Польща 11 листопада 2022 р.! Щиро вітаємо зі Святом наших колег і друзів із Польщі!

Далі буде…

Ми Переможемо! Слава Україні!

#ІнноваційнийУніверситет

Polski Uniwersytet na Obczyźnie – PUNO Uniwersytet Łódzki

#Працюємо_заради_Перемоги #Освітня_співпраця_ЄС

#standwithUkraine