Громадська організація «Інноваційний університет» реалізує проєкт «Інноваційний потенціал взаємодії: місто і університет».

21 січня 2021 року відбулося засідання команди проекту (Olesia Vashchuk, Юлія Єпіфанова, Кирил Ніколаєв, Анастасія Барцицька, Ірина Сліпухіна).

Організатором проєкту є Департамент суспільних комунікацій КМДА.

Строки реалізації: 01.04.2021–30.09.2021.

Проєкт «Інноваційний потенціал взаємодії: місто і університет» громадської організації «Інноваційний університет» має на меті з’ясувати наявні здобутки та потенційні можливості реалізації соціальної місії університету, його культурної і просвітницької ролі в житті міста Києва, різних за своєю спеціалізацією закладів вищої освіти: Київський університет імені Бориса Грінченка (заклад гуманітарно-педагогічного спрямування), Київський національний університет будівництва і архітектури (технічний заклад будівельно-урбаністичного спрямування), Київський інститут музики імені Р.М. Глієра (мистецький заклад музичного спрямування).

Головний фокус у проєкті поставлено з одного боку на виявленні мотивацій, кола зацікавлень, бажань і прагнень викладачів та студентів згаданих ЗВО залучитися до співпраці з містом, а з іншого боку вивчення суспільних запитів населення Києва на отримання просвітницьких, культурних, консультативних послуг з боку закладів вищої освіти різних спеціалізацій.

В ході зустрічі обговорено напрямок, за яким буде виконано проєкт – проведення заходів з підвищення рівня правової освіти та поінформованості громадськості та актуальність проєкту.