Робоча група проєкту «Відродження естетико-екологічних функцій малих водотоків р. Млинівки (Стебницької) та р. Радчанки на території Івано-Франківської МОТГ», який реалізовується ВГО «Інноваційний університет» відвідала тренінги, організовані Громадською організацією “Центр екологічних ініціатив “Екодія”.

 Захід відбувся 3-4 серпня 2023 року в місті Київ, в очному форматі.

До участі в тренінгу були залучені представники громадських організацій України, проєкти яких були відібрані до реалізації у співпраці з “Центром екологічних ініціатив “Екодія” за фінансової підтримки Федерального міністерства економіки та кліматичних дій Німеччини в рамках проєкту Міжнародної Кліматичної Ініціативи (ІКІ) “Посилення громадянського суспільства в реалізації національної кліматичної політики”.

Програма тренінгу  передбачала серію лекцій та практичних заходів по роботі в групах із планування розвитку міст та громад України з врахуванням зеленого відновлення. Зокрема варто зазначити теми: «Зелене відновлення», «Роль місцевого рівня у відновленні України», «З чого почати адаптацію в громадах», «Оформлення заявок для участі у конкурсах», «Угода мерів та енергоефективність» та ін.

Важливою складовою зазначених тренінгів був обмін досвідом та налагодження взаємодії між представниками громадських організацій, що дозволило створити умови для синхронізації дій та активностей.