Рух з визнання геноциду росії проти України

Ми розпочали рух з визнання геноциду росії проти України. Й не зупинимося доти, поки росіяне не припинять свої злочинні дії проти українців та не визнають свої дії злочинними на території України.Визнання геноцидом дій росії проти України — це рух, який констатує, що дії росії з 24.02.2022 р. є актом геноциду українського народу, здійсненого путінським режимом.

Завдання:1. Визнати геноцид росії проти України фізичними та юридичними особами (країнами; політичними, державними, регіональними чи місцевими одиницями в межах певної держави; релігійними, благодійними чи громадськими організаціями та ін.)

2. Засудити геноцид росії проти України фізичними та юридичними особами (країнами; політичними, державними, регіональними чи місцевими одиницями в межах певної держави; релігійними, благодійними чи громадськими організаціями та ін.)

Перший крок: листи звернення до країн нашого світу з закликом визнати дії росії в Україні геноцидом українського народу та підтримати розслідування злочинів рф й притягнути винних до відповідальності. Вже реалізується.

Другий крок: листи звернення до політичних, державних, регіональних та місцевих одиниць в межах певної держави; релігійних, благодійних чи громадських організацій та ін. з закликом визнати дії росії в Україні геноцидом українського народу та підтримати розслідування злочинів рф й притягнути винних до відповідальності.

Вже реалізується.Третій крок: подання петиції та збір підписів https://www.openpetition.eu/…/viznanna-genocidu-rosii…Вже реалізується.Наступні кроки: проведення акцій, маршів та ін. Долучайтеся, пропонуйте. Велике прохання, долучитися до руху. Без спільної позиції та підтримки один одного, нам – не встояти.

Будучи разом, росія не знищить нас. Базове інфо про геноцид: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/995_155#Text