Щомісячне засідання Президії та Правління ВГО «Інноваційний університет» 07.09.2022 р.

Відбулося щомісячне засідання Президії та Правління ВГО «Інноваційний університет», на якому було обговорено поточну діяльність організації та проекти на перспективу! В результаті були прийняті наступні рішення: ✔️Продовжити організаційно-комунікаційні заходи із підготовки та проведення івенту від ВГО “ІУ” – Тренінгу професійного зцілення освітян та науковців “Освітнє лідерство в умовах війни”. Координатор: пані М. Литвин. ✔️Заповнення членами організації звіту за 2022 р. та плану діяльності ВГО “ІУ” на 2023 р.

✔️Обговорено міжнародну грантову діяльність ВГО “ІУ”: – заявка на отримання техніки від британського фонду. Координатор: пан І. Лиман; – проєктна заявка до The Finnish Fund for Local Cooperation for Ukraine in 2021-2022 за участі членів ВГО “ІУ” пані Т. Яцишин, пан С. Касян.

✔️Долучення ВГО “ІУ” до заходів Офіс підтримки вченого з популяризації науки, як співорганізатора.

✔️Запланувати проведення Загальних зборів ВГО “ІУ” у змішаному форматі 03.12.2022 р.

✔️Провести заключне редагування, організаційне узгодження щодо видання монографії наукових робіт членів ВГО “ІУ” на тему: “Гібридна освіта”. ✔️Запуск і організація Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань “ВІДКРИТА НАУКА, СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ” спільно з ВГО “ІУ”. Координатор: пан Ю. Данько