Сто днів повномасшабного російського вторгнення: Освітянська спільнота ВГО «ІУ» стійко бориться на освітянському фронті

Сто днів повномасшабного російського вторгнення зробили нас іншими!

Війна нас територіально роз’єднує. Але в бажанні жити, творити, працювати, вчити, радіти, любити, перемагати – об’єднує!

Освітянська спільнота ВГО «ІУ» стійко бориться на освітянському фронті, проявляючи притаманні нам риси людяності. На відміну від росіян.

Ми стали сильнішими у часі випробувань і цю силу нам надають наша єдність, патріотизм, ефективні комунікації задля доброго функціонування освітньої системи і підтримки наукових досліджень в України!

Інноваційники надають інтерв’ю провідним світовим виданням, зокрема польському виданню Dziennik Gazety Prawnej. У цих інтерв’ю ми доносимо правду світові про те, що відбувається, наперекір агресивній російській пропаганді!

Це дозволяє розширити правдиву інформацію для ЄС та усього світу про вплив російсько-української війни, яку почала країна-агресор росія, на середню та вищу освіту України, ЄС та світу!

Успішно завершено участь у ІІ Зимовій Школі, коли більшість учасників презентували напрацювання за своїми мікропрооєктами.

У День української вишиванки наш код нації об’єднав нас, Українців, інноваційників, не залежно від географічної локації!

Значущим у нашій стійкості став Національний круглий стіл «Українські заклади вищої освіти під час війни: історії очевидців, думки лідерів, роздуми про майбутнє»!

Ми беремо участь у спільному міжнародному освітньому проєкті The Polish University Abroad!

Проведено загальні збори ВГО «Інноваційний університет»: готуються історії «Інноваційники під час війни», матеріали до 6 тому «Інноваційний університет та лідерство» щодо діяльності членів ВГО під час війни!

Проведено тренінги за програмою «Психологічна підготовка та дії цивільного населення у воєнних умовах», організованих Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України спільно з БФ «Людина», ГО «Міжнародна фундація розвитку» та ВГО «Інноваційний університет»!

Проводяться щомісячні засідання Президії та Правління ВГО «Інноваційний університет», підчас яких обговорюються діяльність членів ВГО «Інноваційний університет» в умовах війни!

Організовано Фокус-групу на тему: «Насильства військових російської федерації проти цивільного населення України: відповідальність, фіксація та наслідки».

Ми співпрацюємо з Міжнародними благодійними фондами, зокрема Nonviolent Peaceforce (Швейцарія)! Волонтери фонду працюють над зміцненням інфраструктури захисту цивільного населення в умовах війн!

ВГО «Інноваційний університет» спільно з Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, БФ “Людина” та ГО “Міжнародна фундація розвитку” провели круглий стіл “Кримінальна відповідальність та фіксація злочинів військових Російської Федерації проти цивільного населення України”.

Беремо участь у Програмах підтримки для науковців з України

Відбулася Конструктивна й перспективна робоча зустріч членів ВГО «ІУ» щодо пропозицій із співдії! Т.В. Фініков комплексно висвітлив пропозиції із співдії, які полягають в окресленні перспектив розвитку вищої освіти в Україні та світі протягом 2022-2027 рр.!

ВГО «Інноваційний університет» звернувся до GIZ Ukraine, Konrad-Adenauer-Stiftung, UNDP Ukraine / ПРООН в Україні,  з проханням підтримати академічних викладачів та науковців, які залишилися в Україні протягом війни

Створено серію відео-роликів: Мужність і патріотизм українських громадян вражає! / Courage & Patriotism of Ukrainian People is impressive!

Ми підтримали і поширили Петицію до ЄС щодо невідкладного приєднання України до ЄС за новою спеціальною процедурою.

Віримо у ЗСУ! Віримо в Україну!

Разом переможемо!

Слава Україні!

Україна Переможе!

#Інноваційний_Університет #InternationalInerview #InternationalCooperation

#100дніввійни #ІУ_Зимова_Школа

#Stoprussia #stopwar #standwithUkraine

#We_will_win_the_aggressor_russia