Тетяна Каблова: проєкт «Інноваційний університет та лідерство»: Враження

Тетяна Каблова. Фаза VI проєкту «Інноваційний університет та лідерство. Модель академічної автономії та університет у системі освіти впродовж життя».

Якби мене запитали, як одним словом характеризувати цей проєкт – то слово було б Враження. Нові враження від автономії ЗВО, від їх спрямованості на виконання ІІІ-ої місії університету, від їх організації системи освіти впродовж життя і…. враження від нових знайомств, спілкування, дискусій й звісно поїздок, галерей, екскурсій…

А сьогодні наша група отримала все це в єдиній концептуальній цілісності. Екскурсію містом проводила студентка Університету ІІІ-го віку. Гуляючи містом та слухаючи нашого екскурсовода, виникали думки що дійсно, наука та освітній процес повинні іноді виходити за межі авдиторної чи концертної зали, спеціального приміщення, лабораторії тощо. Тільки через опанування відкритого простору ми можемо дійсно розуміти умови, де будуть затребувані наші компетентності, вбачати вектори їх доцільності або потребу трансформації відповідно до запитів сучасності.

Друга половина дня – підсумкова зустріч на факультеті міжнародних відносин з професором Богданом Шляхтою та кафедрою польсько-українських студій. Люблю коли така зустріч є не фактичним підбиттям підсумків, а скоріше нарисом майбутніх проєктів.

Далі буде…

#Uniwersytet_Jagielloński

#Uniwersytet_Warszawski

#Інноваційний_Університет