УЧАСТЬ У ФАЗІ VI «МОДЕЛІ АКАДЕМІЧНОЇ АВТОНОМІЇ ТА УНІВЕРСИТЕТ В СИСТЕМІ ОСВІТИ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ»

Мрії і плани на майбутнє дають нам сили пережити виклики сьогодення! Ми знаємо це з 2014 року: не можна зупиняти життя на час війни! Ми знаємо, що маємо сьогодні робити свою справу вдвічі-втричі результативніше, щоб наша країна була достатньо міцною по всіх фронтах задля нашої спільної Перемоги!!!

Не дивлячись не всі виклики Інноваційний Університет продовжив у цьому році свій проєкт «Інноваційній університет та лідерство» і освітянам пощастило стати учасником Фази «Моделі академічної автономії та університет в системі освіти впродовж життя»!

Місяць стажування проминув як один день, бо був наповнений новими знаннями, ідеями, інформацією, кращими практиками, зустрічами, знайомствами і обговоренням нових проєктів!

  • Автономія – це привілея чи перекладання зобов’язань?
  • Якою має бути стратегія по-справжньому автономного університету?
  • Якою має бути місія автономного університету у сучасній громаді?
  • Як має реалізуватися організаційна та академічна автономія?
  • Як поєднати цілі кадрової та фінансової автономії?
  • Чим має забезпечуватися фінансова автономія університетів?

На ці питання учасники шукали відповіді разом із проректорами, деканами, директорами інститутів керівниками фінансових служб, служб забезпечення якості та наукових досліджень Варшавського та Ягеллонського університетів! Команда учасників Шостої фази проєкту Інноваційного університету – команда професіоналів, які вже сьогодні готові до формування майбутнього української освіти – Тетяна Орєхова (Tetyana Oriekhova), Zoryana Lutsyshyn, Галина Міщук, Denys Zagirniak, Miroslava Bosovskaya, Oleg Devinyak, Іра Солонець-Дмитрук, Taras Rak, Неоніла Наконечна, Оксана Тарасенко, Олена Кузьмак, Юлія Гончарова, Svitlana Bulbeniuk, Тетяна Степура, Oksana Kovtun, Evgeniy Shulga, Oleksii Lozhnikov, Анна Кипоренко, Nastia Khmel’, Миколайко Володимир!

Щиро вдячні засновникам та ініціаторам проєкту, завдяки яким він живе і рухається далі вже понад 8 років, не дивлячись на виклики пандемії та війни, – Тарасу Фінікову (Україна), Роберту Сухарскі (Польща) University of Warsaw і Богдану Шляхті (Польща) Jagellonská univerzita!

ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!

За матеріалами публікації на FB Тетяна Орєхова (Tetyana Oriekhova). Авторський текст і фото: Тетяна Орєхова