26 березня 2021 р.Ольга Кравец, начальниця відділу Корпоративних комунікацій і PR, ст.викл. кафедри туризму і готельного господарства Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова та Анастасія Сімахова, заступник Голови Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, д.е.н., доцент Національного авіаційного університет провели для молодих учених з різних регіонів України вебінар «Формування цифрової репутації сучасного науковця».

У ході вебінару-практикуму розглянули актуальні питання щодо розвитку цифрового інтелекту, набуття цифрової компетентності, етичного кодексу ученого, формування ефективного персонального іміджу науковця, дотримання авторського права та інтелектуальної власності в мережі, інструментарію формування е-репутації, соціальної відповідальності та академічної доброчесності, тренди в цифрових комунікаціях.

Акцентували увагу на ролі медіаграмотності та медіагігієні, необхідності визначення цифрової грамотності на основі #цифрограм, навчанні за допомогою Національної онлайн-платформи з цифрової грамотності https://osvita.diia.gov.ua, Дія.Цифрова освіта.

Учасники вебінару взяли активну участь у дискусії та поділилися власним досвідом цифрових комунікацій.

Захід проведено в рамках реалізації практичної складової курсу підвищення кваліфікації «Акредитація освітніх програм третього рівня вищої освіти. Дослідницька доброчесність», організованого РМУ при МОН України, ГО «Інноваційний університет» та Благодійним фондом «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики».