Відкриття нової Програми Еразмус+ на 2021–2027 рр.

Європейська Комісія офіційно оголосила про відкриття нової Програми Еразмус+ на 2021–2027 рр.

Старт відбувся 25 березня 2021 р.

Бюджет понад 26 мільярдів євро, нова Програма буде не лише міжнародною, але й більш інклюзивною, цифровою та екологічною. Для трьох сфер діяльності Програми – освіта та професійний розвиток, молодь і спорт, основними цілями будуть наступні:

– сприяння академічній мобільності у сфері освіти та професійного розвитку- сприяння неформальній та інформальній навчальній мобільності у сфері молоді;

– сприяння навчальній мобільності персоналу сфери спорту.

Разом з тим, нова Програма буде працювати для досягнення розвитку співпраці, якості, інклюзії, креативності та інновацій на рівні організацій і впровадження стратегій у сфері освіти, професійного розвитку, молоді та спорту.

Крім цього, Еразмус+ на 2021-2027 рр. підтримуватиме викладання, навчання та проведення досліджень з питань європейської інтеграції, зокрема щодо майбутніх викликів та можливостей Європейського Союзу в межах напряму Жан Моне. Буде також підтримано нові флагманські ініціативи, такі як «Європейські університети», Академії вчителів Еразмус, Центри досконалості у сфері професійної (професійно-технічної) освіти та «Відкривай ЄС».

Детальніше про нові можливості Програми Еразмус+ на 2021–2027 рр. – за посиланням: https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/about_en.

Оновлене Керівництво до Програми Еразмус+ (Programme Guide) від 25.03.2021 – за посиланням: https://ec.europa.eu/…/era…/resources/programme-guide_en.

Конкурсна програма на 2021 р. (Call for proposals 2021) – за посиланням: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/….

Коротко про нові конкурси за участі країн-партнерів – Partner Countries, зокрема України – за посиланням: https://erasmusplus.org.ua/…/erasmusinternational-2021.pdf

Про організацію Спільні магістерські програми Еразмус Мундус – за посиланням: https://erasmusplus.org.ua/…/em-joint-masters-2-pager….

Про створення Спільних магістерських програм Еразмус Мундус – за посиланням: https://erasmusplus.org.ua/…/em-design-measures-2-pager….

Про напрям Жан Моне – за посиланням: https://erasmusplus.org.ua/…/jma-2021-2pager%201.pdf

Про напрям Спорту відеозапис Інформаційного дня з практичними порадами – за посиланням: https://erasmusplus.org.ua/…/3452-informatsiinyi-den….

Запрошуються організації, які працюють у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту, зокрема заклади освіти, дослідницькі установи, державні органи влади, молодіжні організації, державні, приватні та громадські організації скористатись можливостями для розвитку інтернаціоналізації і долучитись до участі в конкурсах! Moving forward together with European Union and Erasmus+!

Підготовлено командою Національного Еразмус+ офісу в Україні (проєкт ЄС) на основі інформації порталу Програми ЄС Еразмус+ та отриманими матеріалами від Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

Інфо з https://erasmusplus.org.ua/novyny.html