ОСВІТА

російська мова та література, спеціаліст, Вінницький державний педагогічний інститут, 1992
13.00.01, теорія та історія педагогіки, аспірантура, Вінницький національний технічний університет, 2002

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

2018 – по теперішній час – доцент кафедри філософії та гуманітарних наук Вінницького національного технічного університету
2016-2018 – ст. викладач кафедри філософії та гуманітарних наук Вінницького національного технічного університету

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

З 2018 р. проведення семінарів-тренінгів з медіаграмотності для представників ГО м. Вінниці, працівників бібліотек та ін. (зокрема в межах відповідних проєктів IREX, Академії української преси).
2019-2020 – викладач семінару підвищення кваліфікації «Розвиток професійно-педагогічної компетентності викладачів Вінницького національного технічного університету». Модуль «Риторика: формула успіху».
2016 – по теперішній час – викладач-тренер з публічної комунікації в проєкті «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему», UKR – 20/002 (NUPASS) («Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації», ВНТУ).

СФЕРА НАУКОВИХ ТА ОСВІТНІХ ІНТЕРЕСІВ

педагогіка вищої школи, інноваційні технології навчання, риторика, медіаосвіта, медіаграмотність

УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ «ІННОВАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ І ЛІДЕРСТВО»

2019–2020 «Інноваційний університет і лідерство: міждисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету», V фаза
Тема мікропроєкту: «Розробка програми дисципліни вільного вибору «Медіаграмотність та критичне мислення» на засадах міждисциплінарного підходу»

РЕАЛІЗОВАНІ ГРАНТОВІ ПРОЕКТИ

2016 – по теперішній час – викладач-тренер у проєкті «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему», UKR – 20/002 (NUPASS), («Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації», ВНТУ

СТАЖУВАННЯ

2019 – Варшавський університет, Польща; Ягеллонський університет, Польща
Стажування в межах програми «Інноваційний університет і лідерство: міждисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету»