ЗУСТРІЧ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ КУРСУ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ «БРЕНД НАУКОВЦЯ У ЦИФРОВОМУ СВІТІ»

01 листопада 2022 року відбулася онлайн зустріч організаційного комітету курсу підвищення кваліфікації «Бренд науковця у цифровому світі».

У креативній теплій, інноваційній атмосфері слушно говорили про:

Ефективне донесення цілей та результатів дослідницьких проєктів до потенційних інвесторів, влади та громадськості. Програму проведення курсу підвищення кваліфікації. Запрошення фахівців з ефективних комунікацій і цифрових технологій до участі у заході. Особливості просування власного бренду науковця. Специфіку комунікаційної взаємодії соціальних і наукових агентів у цифровому світі. Майбутні промоційні заходи для вчених і освітян!

На засіданні були присутні колеги з таких організацій та установ:

ВГО «Інноваційний університет», Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Офіс підтримки вченого, Державна установа «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України», Інститут цифровізації освіти НАПН України, Приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет», Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», ГО «Українська асоціація маркетингу», Луцький національний технічний університет, Українська асоціація дослідників освіти!

Офіс підтримки вченого: стратегія, тактика, загальна координація!

Працюємо на ПЕРЕМОГУ та відновлення України!

#Інноваційний_Університет

#Рада_молодих_учених_при_Міністерстві_освіти_і_науки_України